LEC 1 | MWF 09:00 - 09:50 | Yuriy Zinchenko | Outline | |||
Notes: Computer graded quizzes.
STUDENTS IN LEC 01 MUST REGISTER IN LAB 01 OR LAB 02 OR LAB 03 OR LAB 04 and one of Tutorials T01 through T11 | ||||||
LEC 2 | MWF 10:00 - 10:50 | Elena Braverman | Outline | |||
Notes: Computer graded quizzes.
LEC 02 MUST REGISTER IN LAB 05 OR LAB 06 OR LAB 07 OR LAB 08 and one of Tutorials T01 through T11 | ||||||
LEC 3 | MWF 11:00 - 11:50 | Outline | ||||
Notes: LEC 03 MUST REGISTER IN LAB 09 OR LAB 10 OR LAB 11 OR LAB 12 and one of Tutorials T01 through T11. | ||||||
LEC 4 | MWF 12:00 - 12:50 | Outline | ||||
Notes: LEC 04 MUST REGISTER IN LAB 13 OR LAB 14 OR LAB 15 OR LAB 16 and one of Tutorials T01 through T11. | ||||||
LEC 5 | MWF 13:00 - 13:50 | Alex Brudnyi | Outline | |||
Notes: Computer graded quizzes
LEC 05 MUST REGISTER IN LAB 17 OR LAB 18 OR LAB 19 OR LAB 20 and one of Tutorials T01 through T11. | ||||||
LEC 6 | MWF 16:00 - 16:50 | Deniz Sezer | Outline | |||
Notes: Computer graded quizzes.
LEC 06 MUST REGISTER IN LAB 21 OR LAB 22 OR LAB 23 OR LAB 24 and one of Tutorials T01 through T11. | ||||||
LEC 7 | TR 11:00 - 12:15 | Yuriy Zinchenko | Outline | |||
Notes: Computer graded quizzes
LEC 07 MUST REGISTER IN LAB 25 OR LAB 26 OR LAB 27 OR LAB 28 and one of Tutorials T01 through T11. | ||||||
LEC 8 | TR 12:30 - 13:45 | Antony Ware | Outline | |||
Notes: Computer graded quizzes.
LEC 08 MUST REGISTER IN LAB 29 OR LAB 30 OR LAB 31 OR LAB 32 and one of Tutorials T01 through T11. | ||||||
LEC 9 | MWF 08:00 - 08:50 | Elena Braverman | Outline | |||
Notes: LEC 09 MUST REGISTER IN LAB 33 OR LAB 34 OR LAB 35 OR LAB 36 and one of Tutorials T01 through T11.
Computer graded quizzes | ||||||
LAB 1 | F 08:00 - 08:50 | |||||
LAB 2 | R 09:00 - 09:50 | |||||
LAB 3 | T 09:00 - 09:50 | Yuriy Zinchenko | ||||
LAB 4 | R 10:00 - 10:50 | |||||
LAB 5 | F 08:00 - 08:50 | |||||
LAB 6 | R 09:00 - 09:50 | |||||
LAB 7 | T 09:00 - 09:50 | Elena Braverman | ||||
LAB 8 | R 10:00 - 10:50 | |||||
LAB 9 | W 14:00 - 14:50 | |||||
LAB 10 | W 14:00 - 14:50 | |||||
LAB 11 | R 12:00 - 12:50 | |||||
LAB 12 | R 12:00 - 12:50 | |||||
LAB 13 | T 17:00 - 17:50 | |||||
LAB 14 | T 17:00 - 17:50 | |||||
LAB 15 | W 17:00 - 17:50 | |||||
LAB 16 | W 17:00 - 17:50 | |||||
LAB 17 | W 10:00 - 10:50 | Alex Brudnyi | ||||
LAB 18 | F 14:00 - 14:50 | |||||
LAB 19 | F 15:00 - 15:50 | |||||
LAB 20 | W 17:00 - 17:50 | |||||
LAB 21 | W 10:00 - 10:50 | |||||
LAB 22 | F 14:00 - 14:50 | Deniz Sezer | ||||
LAB 23 | F 15:00 - 15:50 | |||||
LAB 24 | W 17:00 - 17:50 | |||||
LAB 25 | M 10:00 - 10:50 | |||||
LAB 26 | T 10:00 - 10:50 | |||||
LAB 27 | M 11:00 - 11:50 | |||||
LAB 28 | T 14:00 - 14:50 | Yuriy Zinchenko | ||||
LAB 29 | M 10:00 - 10:50 | |||||
LAB 30 | T 10:00 - 10:50 | Antony Ware | ||||
LAB 31 | M 11:00 - 11:50 | |||||
LAB 32 | T 14:00 - 14:50 | |||||
LAB 33 | M 09:00 - 09:50 | |||||
LAB 34 | M 09:00 - 09:50 | |||||
LAB 35 | T 08:00 - 08:50 | Elena Braverman | ||||
LAB 36 | T 08:00 - 08:50 | |||||
TUT 1 | ||||||
TUT 2 | ||||||
TUT 3 | ||||||
TUT 4 | ||||||
TUT 5 | ||||||
TUT 6 | ||||||
TUT 7 | ||||||
TUT 8 | ||||||
TUT 9 | ||||||
TUT 10 | ||||||
TUT 11 | ||||||
TUT 12 | R 15:00 - 16:00 |